Anasayfa / Güncel / Kimler gidiyor kimler!

Kimler gidiyor kimler!

Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde yaşayan ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinde irtibat merkezleri bulunan ünlü Havas Alimi Aydınlı Mehmet Hoca’ya ünlüler adeta akın ediyor. Birçok tanınmış iş adamı, bazı dizi oyuncuları ve bürokrasinin önemli isimlerinin hocanın Bozdoğan’da bulunan merkezini ziyaret ettiği öğrenildi.

Yurttagundem.com’da çıkan haberde ünlü Havas Alimi Aydınlı Mehmet Hoca olarak tanınan Mehmet Pala’yı tanınmış isimler ziyaret ediyor. Randevu defterinde ünlülerin isimlerinin de yer aldığı öğrenilen hocanın bu gibi ziyaretleri akşam saatlerinde kabul ettiği bilgisine ulaşıldı. Bürokrasinin ve iş dünyasının tanınmış isimlerine destek hizmetleri veren hocaya gelenlerin arasından Türkiye’nin yakından tanıdığı isimlerinde olduğu kaydedildi. Ulusal kanallarda yayınlanan dizilerin oyuncularından ünlü sporculara kadar magazin dünyasının yakından tanıdığı isimlerin hocayı zaman zaman ziyaret ettiği, hatta bazılarının aylık randevularının olduğu öğrenildi.

Asistanları önlem alıyor

Aydınlı Mehmet Hoca’yı ziyaret eden ünlülerin isimleri sır gibi saklanıyor. Bürokrasi kanadından yapılan ziyaretlerin güvenlik önlemleri çerçevesinde yapıldığı, magazin dünyasının tanınmış isimlerinin ise Bozdoğan’ın şehir merkezinden uzak olması nedeniyle rahatlıkla gelip gittiği öğrenildi. Basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için ziyaretleri genellikle akşam saatlerinde kabul eden  ünlü Havas Alimi Aydınlı Mehmet Hoca’nın ziyaretler nedeniyle memnun olduğu ancak gelen herkesle eşit şekilde ilgilendiği kaydedildi.

Hakkında Kubilay Karbal

Kubilay Karbal
Kubilay Karbal,Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünde eğitim görmüştür. Adobe programlarına iyi derece hakim olan editörümüz grafik tasarım işi yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

2005 yılının en iyi öğretmeni sahte diplomalı çıktı

Sahte diploma ile 19 yıldır öğretmenlik yapan R.G.S'nin foyası ortaya çıktı. MEBBİS üzerinden öğretmenlerin bilgilerinin güncellemesini yapmaya başlayan Milli Eğitim Bakanlığı durumu farkedince, 2005'te Başbakanlık tarafından yılın öğretmeni seçilen R.G.S görevinden alındı.

Kolombiya’daki sel faciasında ölü sayısı 200’ü geçti

Güney Amerika ülkelerinden Kolombiya'nın Putumayo yönetim bölgesinde aşırı yağışlar sonucu yaşanan sel felaketinde ölü sayısının 200'ü geçtiği bildirildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir