Anasayfa / Dünya / THY O Seferleri İptal Etti!

THY O Seferleri İptal Etti!

İstanbul’dan New York’a gidecek olan uçak seferleri kar fırtınası sebebiyle iptal edildi.
Türk Hava Yolları yolcularını üzen açıklama geldi. Kuzey Amerika’yı etkisi altına alması beklenen kar fırtınası sebebiyle İST-NEW YORK-İST seferleri karşılıklı olarak iptal edildi. Türk Hava yollarından açıklama yapıldı.

Konuyla ilgili yazılı bir basın açıklaması yapan THY, “Kuzey Amerika’da etkili olması beklenen Stella kar fırtınası nedeni ile 14 Mart tarihli TK3-4 İST-NEW YORK-İST seferleri karşılıklı olarak iptal edildi.” ifadelerini kullandı.

THY İPTAL OLABİLECEĞİ KONUSUNDA ÖNCEDEN UYARMIŞTI!
Geçtiğimiz günlerde THY Stella Kar Fırtınası nedeniyle yarın bazı ABD uçuşlarında gecikme ya da iptaller olabileceği uyarısında bulunmuştu.

Hakkında Kubilay Karbal

Kubilay Karbal
Kubilay Karbal,Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünde eğitim görmüştür. Adobe programlarına iyi derece hakim olan editörümüz grafik tasarım işi yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Skandalı Swinger sitesi ortaya çıkardı

İngiltere'nin Manchester şehri yeni skadal ile çalkalanıyor. Bir itfaiyecinin swinger sitesinde yeni adaylar bulmak için kullandığı fotoğraf gün yüzüne çıkarıldı. Fotoğrafta sarışın bir kadının çıplak şekilde itfaiye aracının içinde olduğu görülüyor.

Ekvador’da Cumhurbaşkanı seçiminin ardından olaylar başladı

Güney Amerika ülkelerinden Ekvador Cumhurbaşkanı'nı seçti. Sol görüşlü parti lideri Lenin Moreno kazanan lider oldu. Sağ görüşlü lider Guillermo Lasso'nun seçimlerde hile yapıldığını iddia edip oyların yeniden sayılmasını istemesiyle ülkede olaylar başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir