Anasayfa / Dünya / Skandalı Swinger sitesi ortaya çıkardı

Skandalı Swinger sitesi ortaya çıkardı

İngiltere güne bir skandal haberiyle başladı. İngiltere’nin Manchester kentindeki itfaiye görevlisi, itfaiye aracında bir kadınla birlikte oldu ve ardından fotoğraf çekti. Fotoğrafı bir swinger(eş değiştirme) sitesinde yeni partnerler bulmak için kullanmak isteyen adamın fotoğrafı yetkililer tarafından farkedilince skandal gün yüzüne çıktı.

Olay Manchester şehrinde gerçekleşti. Dünya üzerinde özellikle son yıllarda bir çok ülkenin gazetelerinde hemen hergün swinger skandalı haberleri yayınlanıyor. Son olarak bu skandallara İngiltere’nin Manchester şehrindeki bir itfaiyecinin skandalı eklendi. Yeni partner bulabilmek için itfaiye aracında seks yaptığı sarışın kadının fotoğrafını çekip paylaşan itfaiyeci kendi kuyusunu kazdı. Fotoğrafta sarışın bir kadının çıplak halde itfaiye aracında olduğu görülüyor.

Yetkililer soruşturma başlattı

Skandalın ortaya çıkmasıyla Manchester İtfaiye ve Kurtarma departmanı yetkilileri soruşturma başlattı. Fotoğrafta itfaiyecinin yüzünün görünmemesi sebebiyle kimliği henüz ortaya çıkmadı. Kimliğinin belirlenmesiyle birlikte itfaiyecinin görevine son verileceğini belirten Manchester İtfaiye ve Kurtarma departmanı yetkilileri tarafından bu olayın kurumlarının adının karıştığı en çirkin olay olduğu belirtildi.

Swinger sitesinde yayınlanan fotoğrafı itfaiyecinin çektiği yada fotoğrafı çeken kişinin başka biri olduğu ve itfaiyecinin o an araç içinde sarışın kadınla ilişkiye girdiği tahmin ediliyor.

 

Hakkında İsmail Korkmaz

İsmail Korkmaz
İsmail Korkmaz, Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okumaktadır. İsmail Korkmaz sitemizde teknoloji haberleri alanında editörlük yaparak içerik üretmektedir.

İlginizi Çekebilir

Ekvador’da Cumhurbaşkanı seçiminin ardından olaylar başladı

Güney Amerika ülkelerinden Ekvador Cumhurbaşkanı'nı seçti. Sol görüşlü parti lideri Lenin Moreno kazanan lider oldu. Sağ görüşlü lider Guillermo Lasso'nun seçimlerde hile yapıldığını iddia edip oyların yeniden sayılmasını istemesiyle ülkede olaylar başladı.

Paraguay’da kongre binası ateşe verildi

Paraguay'da devlet başkanının yeniden seçilebilmesi için sunulan yasa teklifi sonrası ülke karıştı. Sokağa inen halk kongre binasını ateşe verdi. Gösterilerde bir kişi öldü, onlarca yaralı var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir